capture20150919184222crop.png [215x206]Zostań najlepszym czytelnikiem w naszej szkole

     i zdobądź super nagrodę!!!

 

TYTUŁ CZYTELNIKA ROKU zostanie przyznany uczniowi, który wypożyczy najwięcej książek w ciągu roku szkolnego 2016/2017.

 

Nagroda to m.in. bilet wstępu do kina na wybrany film oraz książka.

E.Łopacka


 

        

capture20150919184405crop.png [300x221]Podaruj książkę bibliotece – pozostaw po sobie ślad

 

                           DRODZY CZYTELNICY

  Ci z was, którzy chcą mieć swoją książkę wśród zbiorów         naszej biblioteki, mogą ją przynieść i zostawić na pamiątkę.

 Jeśli macie w swojej domowej biblioteczce książki z literatury młodzieżowej, przygodowej, obyczajowej i chcielibyście dzielić się z innymi radością czytania – przekażcie je jako dar do biblioteki szkolnej.

 Wszystkie książki otrzymają naklejkę „Dar Czytelników Biblioteki” oraz wpis  z imieniem i nazwiskiem darczyńcy.

E.Łopacka

KONKURS " Wiedzy o życiu  i działalności Stanisława Staszica"

Konkurs na portret Patrona Szkoły


E.Łopacka

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc
Zaszyfrowany adres tej strony