logobib1.jpg [250x129]

Biblioteka szkolna posiada w swych zasobach wspaniałe zbiory archiwalne. Są to cenne wydawnictwa pochodzące z XIX i początku XX wieku. 

Zbiory zawierają książki z różnych dziedzin wiedzy, między innymi: literatury pięknej, filozofii czy historii. Nasze białe kruki otoczone są szczególną opieką. Służą młodzieży do poznawania historii książki, która jest częścią historii naszego narodu.  

bk1.gif [200x255]       bk7.jpg [200x265]

 

bk22.jpg [250x184]   

 

bk3.jpg [200x288]        bk4.jpg [200x297]

 

bk5.jpg [200x267]    bk6.jpg [200x264]  


Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc
Zaszyfrowany adres tej strony