Gość Poranka w Katolickim Radiu Diecezji Płockiej

14 października 2014r., w Dzień Edukacji Narodowej, Gościem Poranka w Katolickim Radiu Diecezji Płockiej był pan Piotr Praczukowski, wicedyrektor ds. kształcenia zawodowego Zespołu Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie.

Rozmowa z prowadzącym audycję radiową dotyczyła szkolnictwa zawodowego, jego stanu obecnego oraz perspektyw na przyszłość.

Cały wywiad można odsłuchać i obejrzeć na stronie:

https://www.youtube.com/watch?v=fTwbPUmmwgQ

P.Praczukowski

dodała admin

Opublikowano: 17 października 2014 16:56

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 704

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc
Zaszyfrowany adres tej strony