Wycieczka do lasu w Ościsłowie

   27 IX 2019 r. klasy 1MM i 1b2 pod opieką p. Katarzyny Pątkowskiej, p. Karoliny Wolert i p. Małgorzaty Białowąs wybrały się na wycieczkę do lasu Nadleśnictwa Ciechanów w Ościsłowie.  Uczniowie wraz z opiekunami odbyli wędrówkę ścieżką przyrodniczą, podczas której mieli możliwość zapoznania się z budową lasu oraz jej mieszkańcami.

Integracyjnym punktem wycieczki było ognisko rozpalone na polanie, podczas którego można było upiec i skonsumować kiełbaski.

Wycieczka wszystkim się podobała, pogoda  również dopisała. W dobrych humorach wszyscy wrócili do Ciechanowa.

Opublikowano: 10 października 2019 22:48

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 266

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc
Zaszyfrowany adres tej strony