ASTOR wspiera mechatroników w ZS nr3 Ciechanów

Z okazji Dnia Patrona Szkoły miło było nam gościć na naszej uroczystości przedstawiciela Oddziału w Warszawie firmy ASTOR – panią Annę Wójcik-Wolską.

 

 Astor sprawuje patronat nad kierunkiem mechatroniki w Technikum nr3 w Ciechanowie. Nauczyciele cyklicznie jeżdżą na konferencje i szkolenia do Astora. Uczniowie uczą się programowania sterowników PLC na sprzęcie dostarczonym przez ASTORA w ramach projektu unijnego na doposażenie pracowni zawodowych. Sterowniki PLC wykorzystywane są również w trakcie egzaminów zawodowych.

 Pani Anna Wójcik-Wolska w imieniu ASTORA przekazała na ręce pani dyrektor – Marzeny Chodkowskiej, dwa vochery:

- na 3 wybrane e-szkolenia z automatyki dla wszystkich uczniów klasy patronackiej,

- na doposażenie pracowni klasy objętej patronatem ASTOR w trzy zestawy komponentów automatyki przemysłowej.

 P.Praczukowski

Opublikowano: 02 grudnia 2019 21:19

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 209

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc
Zaszyfrowany adres tej strony