” Młodzi Konsumenci : zdrowie, nauka, kultura, wiara , media ,?”

Uczniowie kl. 3 RR LO uczestniczyli 27 listopada 2019 r. w Ogólnopolskim Sympozjum Naukowo – Szkoleniowym pt:” Młodzi Konsumenci : zdrowie, nauka, kultura, wiara , media ,?”

Spotkanie odbyło się w Auli Wydziału Nauk o Zdrowiu i Nauk Społecznych w PUZ w Ciechanowie. Przed słuchaczami wystąpili ks. Dr Grzegorz Kaczorowski, dr Małgorzata Dybowska, ks. Dr Paweł Nocko, mgr Joanna Anuszewska, ks. Dr Mariusz Szymanik, którzy poruszali problemy współczesnego świata dotyczące młodych ludzi.

Słuchacze otrzymali wskazówki do zdrowego stylu życia, pozbawionego min. śmieciowego jedzenia. Przypomniano o poprawności językowej, komunikacji i relacjach międzyludzkich. Uczniowie mieli okazję zwiedzić PUZ i zapoznać się z ofertą edukacyjną. Szczególne wrażenie zrobiło na młodzieży Centrum Symulacji Medycznej. 

M.Zadrożna-Ulatowska

Opublikowano: 06 grudnia 2019 10:42

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 136

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc
Zaszyfrowany adres tej strony