Szkolny Konkurs Biblijny

  Dzisiaj w naszej szkole odbył się pierwszy etap Szkolnego Konkurs Biblijnego dot. starotestamentalnej Pierwszej Księgi Królewskiej. W konkursie wzięło udział dziesięcioro uczniów. W skład komisji konkursowej weszli: ks. mgr Piotr Stasiński – przewodniczący, p. Wicedyrektor mgr Małgorzata Mączewska i p. mgr Małgorzata Malinowska.

Konkurs rozpoczął się o godz. 10.30 i trwał 45 min. Na początku spotkania Pani Dyrektor mgr Marzena Chodkowska cytując słowa Księgi Przysłów: „Roztropny ma twarz zwróconą ku mądrości, lecz oczy głupca błądzą po krańcach ziemi. Głupi syn jest zmartwieniem dla ojca i goryczą dla swojej rodzicielki. Kto oszczędza swych słów, jest rozsądny, a kto zachowuje spokój ducha, jest roztropny. Nawet głupiec, gdy milczy, uchodzi za mądrego, za roztropnego, gdy zamyka usta.” (17, 24-28), przywitała zebraną komisję i życzyła uczestnikom sukcesów.

 

Opublikowano: 16 grudnia 2019 21:23

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 103

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc
Zaszyfrowany adres tej strony