Przygotowania do Konkursu Motocyklowego Yamahy.

Od kilku miesięcy trwają przygotowania uczniów Technikum nr 3 w Ciechanowie do Konkursu Motocyklowego Yamahy.

Jest to kolejny etap współpracy Yamahy ze szkołami o profilu motoryzacyjnym. Wcześniej były podpisywane umowy patronackie, były szkolenia dla nauczycieli „zawodowców”, przekazane były do szkół materiały dydaktyczne w postaci motocykli, skuterów, narzędzi diagnostycznych oraz materiałów szkoleniowych w formie elektronicznej.

Obecnie przyszedł czas na wykorzystanie w sposób praktyczny zdobytej wiedzy i umiejętności zawodowych. Finał konkursu odbędzie się w Warszawie na początku marca. Dodatkową atrakcją będzie możliwość odwiedzenia Targów Motocyklowych, które w tym czasie będą się odbywały w Warszawie.

Naszą szkołę będą reprezentowali dwaj uczniowie z klasy 2TS: Wojtek Malinowski i Kamil Zimak. Do zawodów przygotowują się teoretycznie i praktycznie. Za przygotowanie teoretyczne i sprawy organizacyjne odpowiedzialny jest pan Piotr Praczukowski – kierownik szkolenia praktycznego. Umiejętności praktyczne nasi uczniowie szlifują pod kierunkiem pana Marka Komorowskiego i przychylności starszych kolegów z klubu motocyklowego MC „Wolny Wydech” z Ciechanowa.

W późniejszym terminie poinformujemy o wynikach finału Konkursu Motocyklowego Yamahy oraz zamieścimy fotorelację z przebiegu zawodów.

Opublikowano: 06 lutego 2020 10:04

Zdjęcia: