Przygotowania do Konkursu Motocyklowego Yamahy.

  Od kilku miesięcy trwają przygotowania uczniów Technikum nr 3 w Ciechanowie do Konkursu Motocyklowego Yamahy.

Jest to kolejny etap współpracy Yamahy ze szkołami o profilu motoryzacyjnym. Wcześniej były podpisywane umowy patronackie, były szkolenia dla nauczycieli „zawodowców”, przekazane były do szkół materiały dydaktyczne w postaci motocykli, skuterów, narzędzi diagnostycznych oraz materiałów szkoleniowych w formie elektronicznej.

Obecnie przyszedł czas na wykorzystanie w sposób praktyczny zdobytej wiedzy i umiejętności zawodowych. Finał konkursu odbędzie się w Warszawie na początku marca. Dodatkową atrakcją będzie możliwość odwiedzenia Targów Motocyklowych, które w tym czasie będą się odbywały w Warszawie.

Naszą szkołę będą reprezentowali dwaj uczniowie z klasy 2TS: Wojtek Malinowski i Kamil Zimak. Do zawodów przygotowują się teoretycznie i praktycznie. Za przygotowanie teoretyczne i sprawy organizacyjne odpowiedzialny jest pan Piotr Praczukowski – kierownik szkolenia praktycznego. Umiejętności praktyczne nasi uczniowie szlifują pod kierunkiem pana Marka Komorowskiego i przychylności starszych kolegów z klubu motocyklowego MC „Wolny Wydech” z Ciechanowa.

W późniejszym terminie poinformujemy o wynikach finału Konkursu Motocyklowego Yamahy oraz zamieścimy fotorelację z przebiegu zawodów.

Opublikowano: 06 lutego 2020 10:04

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 151

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc
Zaszyfrowany adres tej strony