Konkursy w ramach Dnia Języków Obcych

  W ramach Dnia Języków Obcych w naszej szkole ,  31.01.2020r., odbył się konkurs krajoznawczo-plastyczny z j. rosyjskiego, w którym wzięli udział uczniowie z klas: 1RP, 1RR, 1 MM,  2TS, 2TM. 3TM i  4TM.

I miejsce w konkursie zajęli uczniowie:  Jakub Czerniak, Wiktoria Zimak, Mateusz Szlaski, Andrej Pazyra, Justyna Gontarek, Łukasz Zadrożny, Alicja Rogowska i Ola Maruszewska.

II  miejsce w konkursie zajęli:  Julia Żuchyńska, Bartosz Damaz, Natalia Rutkowska, Andrzej Pikus, Amelia Melnicka.

 

Natomiast 06.02.2020r. odbył się konkurs z j. niemieckiego – „Tradycje bożonarodzeniowe na świecie”, który wymagał pracy z rozumienia tekstu czytanego i wykonania dwóch zadań.

W konkursie  wzięli udział uczniowie z klas: 1TP, 1RR, 2TS, 3B2 i 4TM.Najlepsze miejsca zdobyli, kolejno: Filip Dobrzeniecki, Jakub Czerniak, Andrej Pazyra, Grzegorz Ślesik, Gabriel Marchel, Wiktor Czarnomski, Mateusz Dąbrowski, Mateusz Sadowski, Szymon Szatybełko, Piotr Jaworski.

Gratuluję  serdecznie wyników wyżej wymienionym uczniom oraz wszystkim pozostałym, biorącym udział w wydarzeniach.

 

                                                                  Organizator : Jolanta Kwiatkowska

Opublikowano: 20 lutego 2020 18:17

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 104

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc
Zaszyfrowany adres tej strony