Studniówka 2020

Uczniowie klasy III RR III Liceum Ogólnokształcącego oraz uczniowie Technikum nr3 klas IV TM i IV TS Zespołu Szkół nr 3 im.Stanisława Staszica w Ciechanowie zapamiętają na długo wieczór 25 stycznia 2020 roku.

Na symboliczne sto dni przed egzaminem maturalnym odbył się ich bal studniówkowy. Na ten szczególny dzień wybrano salę balową Magnat we Władysławowie. Studniówka tradycyjnie rozpoczęła się polonezem w wykonaniu uczennic i uczniów klas maturalnych, którzy zostali przygotowani przez Beatę Siemionko – nauczycielkę wychowania fizycznego.

Młodzieży w balu towarzyszyli: dyrektor Marzena Chodkowska, wicedyrektor Małgorzata Mączewska, wychowawcy: Marzena Dobrzeniecka (klasa III RR), Dariusz Kołakowski (klasa IV TM) i Zbigniew Kocot (klasa IV TS), nauczyciele, osoby towarzyszące oraz rodzice.

Konferansjerami byli uczennica klasy III RR Aleksandra Lenart, uczeń klasy IV TM Jakub Gniazdowski oraz uczeń klasy IV TS Damian Maruszewski. Maturzyści podziękowali dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom i rodzicom. Młodzież wysłuchała także przemówień i życzeń, które skierowały do nich dyrektor Marzena Chodkowska oraz Agnieszka Rybak, przedstawicielka rodziców.

Po miłych słowach przyszedł czas na posiłek i szampańską zabawę, która trwała do samego rana.

Wychowawcy klas maturalnych

Opublikowano: 27 lutego 2020 21:38