Ogólnoszkolny konkurs "Jan Paweł II - nie lękajcie się!"

 W związku z 100 rocznicą urodzin Jana Pawła II, uczniowie Zespołu Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie w dniach 11–15 maja, wzięli udział w ogólnoszkolnym konkursie "Jan Paweł II - nie lękajcie się!". Konkurs zorganizował i przeprowadził nauczyciel religii. Patronat nad konkursem objęła Pani mgr Marzena Chodkowska – dyrektor szkoły oraz ks. kan. mgr Zbigniew Adamkowski – proboszcz parafii św. Józefa w Ciechanowie.  

Z uwagi na pandemię zadanie konkursowe zostało przekazane uczniom za pomocą dziennika elektronicznego. W ciągu pięciu dni młodzież studiowała literaturę dotyczącą życia św. Jana Pawła II, a następnie wykorzystując aplikacje dedykowane zdalnemu nauczaniu weryfikowała swoją wiedzę rozwiązując test on-line. Zestaw konkursowy rozwiązało 140 uczniów.  Składał się on z 50 pytań. Na wynik końcowy miała wpływ poprawność udzielonych odpowiedzi jak i czas ich podania. 

Zwycięzcą konkursu wiedzy o świętym Janie Pawle II, została Justyna Gontarek (1RR). Drugie zdobyła Jabłecka Kinga (2RR). Trzecie miejsce należy do Klaudii Perkowskiej (1RR).  

Nagrody zostaną wręczone laureatom podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego. 

Dziękuję wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie i w ten sposób uczcili pamięć największego z rodu Polaków - świętego Jana Pawła II.  

Piotr Świercz 

Opublikowano: 19 maja 2020 23:36

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 0

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc
Zaszyfrowany adres tej strony