Jasełka 2014

Wigilia rozpoczyna Święta Bożego Narodzenia – rodzinne święta pełne pięknych tradycji i podniosłego nastroju. Wieczór wigilijny jest najbardziej uroczystym i najbardziej wzruszającym wieczorem roku.

To noc, w której Wysokość zniżyła się do niskości, aby niskość wywyższyć. Noc, w której Moc stała się słabością, aby słabość umocnić. Noc, w której Wszechmoc stała się bezradnością. Noc, w której Wszechmocny ukazał się w bezbronności niemowlęcia. Noc, w której Wszechmocny w bezbronności i bezradności niemowlęcia ukazał potęgę miłości. Bo tylko miłość może całkowicie oddać się tym, których kocha. Bo tylko miłość wszystkiemu wiary we wszystkim ufność pokłada.

W ten świąteczny nastrój wprowadziła nas 19 XII 2014r. inscenizacja
„Pan przychodzi… a …”? w wykonaniu uczniów naszej szkoły.

Był to czas zamyślenia się nad Tajemnicą przyjścia Zbawiciela na ziemię. A czy przybywa On do mojego serca?

Tadeusz Majewski

Opublikowano: 05 stycznia 2015 18:53

Kategoria: Wydarzenia szkolne

Jasełka 2014

Wyświetleń: 790

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc
Zaszyfrowany adres tej strony