V Finał turnieju Staszic-Cup

18 marca 2016 odbył się finał V edycji turnieju  w piłce siatkowej Staszic-Cup o puchar Starosty . W finale zawodów wzięły udział drużyny z następujących szkół: I LO, ZS nr 2, ZST,  ZS nr 3 z Ciechanowa oraz I LO w Nowym Mieście.  Do turnieju została zaproszona drużyna Gimnazjum nr 3  w Ciechanowie, która wygrała turniej Mini Staszic – Cup.

 Turniej otworzyła w imieniu Starosty Powiatu pani Jolanta Obidzińska. Drużyny przystąpiły do rywalizacji w dwóch grupach.  Po zaciętych meczach V Staszic - Cup wygrała drużyna z ZS nr 3, II miejsce zajęła drużyna  ZST a na III miejscu uplasowała się drużyna z ZS nr 2.

Podczas turnieju miło było nam gościć  pana Sławomira Morawskiego - Starostę Powiatu, pana dr Artura Jankowiaka – dziekana wydziału SIMR Politechniki Warszawskiej, pana Jerzego Omiecińskiego - dyrektora MOSiR, którzy wręczyli drużynom puchary, dyplomy oraz upominki. Dodatkową nagrodą dla zwycięskiej drużyny byłą koszulka z autografami zawodników drużyny Politechnika Warszawska. Mecze cieszyły się dużym zainteresowaniem kibiców.

Zespół Szkół nr 3 serdecznie dziękuje za pomoc przy organizacji turnieju Starostwu Powiatowemu oraz panu Jerzemu Omiecińskiemu dyrektorowi MOSiR.

Do zobaczenia za rok. 

Organizatorzy

dodała admin

 

Opublikowano: 21 marca 2016 21:44

Kategoria: Wydarzenia szkolne

STASZIC - CUP 2016

Wyświetleń: 4101

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc
Zaszyfrowany adres tej strony