Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

W dniu 13 października w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
Na początku uroczystości pani dyrektor Marzena Chodkowska podziękowała wszystkim pracownikom naszej szkoły za pracę, trud i poświęcenie, Następnie niektórym z nich wręczyła nagrody dyrektora szkoły.

Po oficjalnej części w programie artystycznym zaprezentowali się uczniowie z klas 3RR, 2TM, 1TS. Uczniowie przedstawili satyryczną scenkę z życia szkoły.

Na zakończenie wystąpiła pani Marta Chudzyńska z Warszawy, która zaprezentowała własny układ w tańcu nowoczesnym z wykorzystaniem elementów baletu.

Pani Marta Chudzyńska jest z pochodzenia ciechanowianką. Ukończyła Ogólnokształcące Liceum Baletowe w Warszawie. Odbyła staż jako tancerka w Niemczech i Danii.

Uroczystość wszystkim podobała się. Była okazją do podziękowań nauczycielom i wszystkim pracownikom naszej szkoły „ za trud, za serce, za uśmiech.”

Akademię z okazji DEN przygotowali: pani mgr Mirosława Blicharska, pani mgr Marzena Dobrzeniecka, pan mgr Dariusz Kołakowski.

dodała A.Milewska

Opublikowano: 18 października 2016 19:47

Kategoria: Wydarzenia szkolne

Dzień nauczyciela 2016

Wyświetleń: 1289

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc
Zaszyfrowany adres tej strony