AAA
Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie
Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc

Wydarzenia szkolne

17 października 2018 21:38 | Wydarzenia szkolne

Dzień Nauczyciela 2018

,, Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem, jaki można dać dziecku, jest wykształcenie…”

   12 października w pięknej, jesiennej aurze odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Społeczność uczniowska uczciła to święto akademią zorganizowaną przez Samorząd Szkolny we współpracy z klasami 2RR, 4TS, 3RR, 1RR.

Na wstępie Pani dyrektor Marzena Chodkowska złożyła życzenia i gratulacje nauczycielom i pracownikom szkoły, wśród których znalazły się osoby nagrodzone- docenione za szczególne osiągnięcia. Następnie uczennica klasy maturalnej przybliżyła zebranym historię Komisji Edukacji Narodowej.

Po części oficjalnej uczniowie zaprezentowali krótki program artystyczny, na który złożyły się: konkurs, pokaz mody ,,Tani Armani”- w humorystycznej odsłonie, a całość dopełnił występ naszych utalentowanych wokalistów.

Mamy nadzieję, że tegoroczna uroczystość stała się okazją do wyrażenia uczniowskiej wdzięczności Naszym Pedagogom, Wychowawcom i Pracownikom Szkoły za realizowanie w codziennej pracy etosu nauczyciela.

Samorząd Uczniowski i Opiekunowie

Elżbieta Wojdyło
Anna Nasarzewska
Małgorzata Białowąs
Dariusz Kołakowski

Przeczytano: 781 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

wt_pieczatka
wt