Umowa patronacka ZSnr3-Astor

27 marca 2019r. w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej odbył się Mazowiecki Kongres Zawodowy zainicjowany przez Wojewodę Mazowieckiego, na którym poruszane były tematy z dziedziny szkolnictwa branżowego i funkcjonowania kształcenia zawodowego.

Podczas spotkania podpisana została umowa patronacka między firmą Astor Sp. z o.o. i naszą szkołą. Umowa pozwoli na podniesienia jakości kształcenia zawodowego dla klas technikum w zawodzie technik mechatronik.

Nasza szkoła znalazła się w gronie czterech wyróżnionych szkół z terenu województwa mazowieckiego, które w czasie Kongresu podpisały umowy z pracodawcami.

 

Link do strony Starostwa Powiatowego:

https://www.ciechanow.powiat.pl/pl/aktualnosci/wspieramy-rozwoj-ksztalcenia-zawodowego.html

Link do strony Astora:

https://www.astor.com.pl/o-nas/artykuly/csr/10339-technicy-mechatronicy-z-ciechanowa-ze-wsparciem-astor.html

Opublikowano: 27 kwietnia 2019 14:31

Kategoria: Wydarzenia szkolne

Zdjęcia:

Wyświetleń: 349

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc
Zaszyfrowany adres tej strony