Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Nauczyciel widzi więcej niż tylko twarze dzieci – stara się zobaczyć ich dusze…

  11 października 2019 roku w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

  Dzień Edukacji Narodowej jest doskonałą okazją, aby wyrazić wdzięczność pracownikom oświaty za ich trud, poświęcenie i zaangażowanie.
Uczyniła to Pani Dyrektor, Marzena Chodkowska, wręczając pracownikom nagrody Dyrektora oraz uczniowie, obdarowując drobnymi upominkami.

  Punktem kulminacyjnym uroczystości był humorystyczny  program artystyczny  przygotowany przez Samorząd Uczniowski  pod opieką: Małgorzaty Białowąs,   Aleksandry Czarneckiej, Anny Nasarzewskiej, Dariusza Kołakowskiego,  wzbogacony występem naszych znakomitych wokalistek, nad którymi pieczę sprawuje Pani Renata Grzelak.

B.Blińska

Opublikowano: 21 października 2019 22:04

Kategoria: Wydarzenia szkolne

Zdjęcia:

Wyświetleń: 215

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc
Zaszyfrowany adres tej strony