II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Ciechanowskiego w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

   W poniedziałek, 16 listopada na hali sportowej MOSiR w Ciechanowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Ciechanowskiego w Halowej Piłce Nożnej. Dziewczęta reprezentujące naszą szkołę spisały się znakomicie zajmując II miejsce w rozgrywkach.  

Dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Szkołę reprezentował zespół w składzie: Nosarzewska Anna – klasa 3ST, Rydzewska Angelika- klasa 1w1, Niska Ewelina, Paczkowska Alicja – klasa 1w1, Milewska Aneta – klasa 1w1, Lubińska Karolina – klasa 2w2, Orłowska Weronika – klasa 2w2, Dąbrowska Katarzyna – klasa 2w2.

Beata Siemionko

dodała admin

Opublikowano: 25 listopada 2015 19:06

Kategoria: Sport w naszej szkole

Zdjęcia:

Wyświetleń: 1071

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc
Zaszyfrowany adres tej strony