AAA
Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie
Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc

Sport w naszej szkole

08 marca 2018 20:35 | Sport w naszej szkole

UDANY WYSTĘP SZCZYPIORNISTÓW

   Dnia 2 marca 2018 roku rozegrany został turniej piłki ręcznej chłopców o Mistrzostwo Rejonu Ciechanów organizowany przez Szkolny Związek Sportowy.

Duży sukces odniosła reprezentacja naszej szkoły zdobywając tytuł wicemistrzów. Drużyna „Staszica” wysoko pokonała zespoły z Pułtuska, Czerwińska i Mławy. W meczu o pierwsze miejsce, po zaciętej walce, nieznacznie uległa  Zespołowi Szkół nr 2 z Ciechanowa.

   Liderami drużyny byli: Komorowski Karol z klasy 4TS, Kowalski Patryk z klasy 4TM oraz Miedzowski Przemysław z klasy 3TM.   

 

Pietras Krzysztof

Przeczytano: 590 razy. Wydrukuj|Do góry

wt_pieczatka
wt