FINAŁ MŁODZIEŻOWEJ LIGI SIATKÓWKI

 Dobiegła końca IV edycja Ligi Siatkówki dziewcząt i chłopców, w której brali udział nasi uczniowie. Trzynastego kwietnia odbyły się ostatnie spotkania.

Siatkarze ZS nr 3 zdobyli drugie miejsce rywalizując z reprezentacjami: ZS nr 1, ZS nr 2, ZST, Gimnazjum Opinogóra, CKR Gołotczyzna. Zawody wygrali siatkarze z Gołotczyzny.

  Debiutującej w rozgrywkach drużynie naszych dziewcząt mimo ambitnej postawy nie udało się zająć miejsca na podium.

K.Pietras

Opublikowano: 24 kwietnia 2018 09:06

Kategoria: Sport w naszej szkole

Zdjęcia:

Wyświetleń: 506

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc
Zaszyfrowany adres tej strony