AAA
Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie
Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc

Sport w naszej szkole

08 stycznia 2019 21:07 | Sport w naszej szkole

Licealiada dziewcząt i chłopców.

   Początek nowego roku jest odpowiednim terminem do dokonania podsumowania zmagań naszych uczniów w zawodach sportowych i przypomnienia ich osiągnięć.

Sportowcy reprezentujący Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Ciechanowie w okresie od września do grudnia 2018 roku uczestniczyli w zawodach organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy w Ciechanowie w ramach tzw. Licealiady dziewcząt i chłopców.

Zawody sportowe zostały rozegrane w badmintonie, tenisie stołowym, unihokeju, sztafetowych biegach przełajowych, pływaniu oraz halowej piłce nożnej. Największy sukces odnotowała nasza żeńska drużyna badmintona zdobywając Mistrzostwo Powiatu. Wicemistrzostwem powiatu może poszczycić się badmintonowa reprezentacja chłopców, żeńska drużyna tenisa stołowego, a także męska sztafeta pływacka. Na wyróżnienie zasługują też nasi przełajowi biegacze i biegaczki. Sztafety  10x800m zarówno dziewcząt jak i chłopców wywalczyły miejsca na najniższym stopniu podium.

Wszystkim sportowcom gratulujemy  i życzymy kolejnych sukcesów.

K. Pietras

Przeczytano: 704 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

wt_pieczatka
wt