Mistrzostwo w Piłce nożnej

 

W dniach 19-20 września odbyła się Powiatowa „Licealiada” w piłce nożnej dziewcząt i chłopców. Nasza szkoła wystawiła reprezentacje w obu kategoriach. W zawodach wzięło udział pięć zespołów dziewcząt i sześć chłopców.

Wśród chłopców rywalizacja była bardzo zacięta , a poziom wyrównany. Pomimo niezłej gry naszym piłkarzom nie udało się stanąć na podium, a o braku powodzenia zadecydowały dwa niewykorzystane rzuty karne. Ostatecznie wywalczyliśmy czwarte miejsce.

         W  rywalizacji dziewcząt reprezentacja „Staszica” zdeklasowała wszystkie rywalki i zdobyła tytuł  ”Mistrzyń Powiatu”. O dużej dominacji naszego zespołu świadczą wyniki poszczególnych spotkań –wszystkie wygrane mecze i najwięcej strzelonych bramek ze wszystkich zespołów.

         Najlepszą zawodniczką i najlepszym strzelcem turnieju została Weronika Szczygielska z klasy 3 B1.

 

Gratulujemy.

Opublikowano: 03 października 2019 23:25

Kategoria: Sport w naszej szkole

Zdjęcia:

Wyświetleń: 153

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc
Zaszyfrowany adres tej strony