Konkurs Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej Pojazdów i Maszyn

Wydział Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej  organizuje Konkurs Wiedzy Mechanicznej i Mechatronicznej Pojazdów i Maszyn, który jest skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych zainteresowanych tymi tematami.

Konkurs jest dwuetapowy.

Etap I (szkolny) odbędzie się 28 kwietnia 2016r. w czwartek.

Etap II (finałowy) odbędzie się 07 czerwca 2016r. na Wydziale SiMR PW. Weźmie w nim udział 100 najlepszych uczniów wyłonionych ze szkolnych eliminacji.

Chętni do wzięcia udziału w Konkursie proszeni są o zgłaszanie się do wychowawców lub wicedyrektora Piotra Praczukowskiego.

 

Więcej informacji na stronie:

http://www.simr.pw.edu.pl/Wydzial-SiMR/Wspolpraca/Aktualnosci/Konkurs-Wiedzy-Mechanicznej-i-Mechatronicznej-Pojazdow-i-Maszyn

P.Praczukowski

dodała admin

Opublikowano: 04 kwietnia 2016 18:47

Kategoria: Kształcenie zawodowe

Wyświetleń: 642

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc
Zaszyfrowany adres tej strony