Targi Techniki Motoryzacyjnej 2016

   W piątek, 01.04.2016, została zorganizowana wycieczka do Poznania na Targi Techniki Motoryzacyjnej. Uczestnikami wycieczki byli uczniowie klas technikum samochodowego naszej szkoły. Było nas, uczniów i opiekunów, blisko 50 osób. Pogoda dopisała. Wyjechaliśmy ok. 5.00 rano, a w Poznaniu byliśmy przed 11.00. Był to pierwszy dzień targów dostępny dla zwiedzających. Nie byliśmy jedyną wycieczką szkolną. Przez kilka godzin zwiedzaliśmy liczne wystawy, przymierzaliśmy się do luksusowych samochodów, wsiadaliśmy na wspaniałe motocykle, podziwialiśmy cuda motoryzacji. Nogi bolały od kilkugodzinnej wędrówki po stoiskach, aparaty fotograficzne zapełniły się zdjęciami, a nasze podręczne plecaki licznymi gadżetami targowymi. I choć zmęczeni wracaliśmy do autokaru, ale zadowoleni, bo było warto. Przed godziną 21.00 powróciliśmy do Ciechanowa. Kierownikiem i głównym organizatorem wycieczki był pan Jan Wójcik. Opiekunami byli panowie: Dariusz Kołakowski, Zenon Smoliński, Franciszek Słupek, Piotr Praczukowski i Andrzej Kontraktewicz.

Wycieczki na targi motoryzacyjne do Poznania są naszą tradycją szkolną i z pewnością będziemy się starali podtrzymać jeszcze przez długi czas te zwyczaj.

 

Poniżej zamieszczamy link do oficjalnej strony TTM w Poznaniu:

http://ttm.mtp.pl/pl/

 

A nasze spojrzenie na tę imprezę pokazuje fotoreportaż.

P.Praczukowski

Opublikowano: 15 kwietnia 2016 13:51

Kategoria: Kształcenie zawodowe

Targi Techniki Motoryzacyjnej 2016

Wyświetleń: 895

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc
Zaszyfrowany adres tej strony