Egzaminy zawodowe styczeń -luty 2017

  Do egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie w sesji egzaminacyjnej styczeń-luty 2017 przed Okręgową Komisją Egzaminacyjną w Warszawie podeszły 3 klasy technikum:


4TS – do kwalifikacji M.42

3TS – do kwalifikacji M.18

3TM – do kwalifikacji E.03

  Część pisemna egzaminu odbyła się 12 stycznia 2017r. Polegała na rozwiązaniu testu 40-pytaniowego z danej kwalifikacji wyodrębnionej z zawodu. Aby zaliczyć część pisemną należało odpowiedzieć prawidłowo na minimum 50% pytań, tj. na minimum 20 pytań.

 Część praktyczna egzaminu odbywała się w różnych terminach.

Klasa 4TS część praktyczną w formie dokumentacji (opracowanie technologii naprawy, sporządzenie zlecenia serwisowego i kosztorysu naprawy pojazdu samochodowego) zdawała 09 stycznia 2017r. na terenie szkoły.

Klasa 3TM na część praktyczną pojechała do Centrum Kształcenia Praktycznego do Płońska i tam odbył się egzamin w terminie 27-29 stycznia 2017r. Mieli do wykonania zmontowanie układu elektropneumatycznego według narzuconego schematu.

Klasa 3TS na część praktyczną pojechała do Centrum Kształcenia Praktycznego do Sierpca i tam odbył się egzamin w terminie 13-15 lutego 2017r. Uczniowie mieli do wykonania naprawę związaną z układem jezdnym pojazdu (naprawa koła).

 Aby zaliczyć część praktyczną egzaminu należy uzyskać minimum 75% maksymalnej ilości punktów.

 Wyniki egzaminów z sesji styczeń-luty będą znane na koniec marca 2017r.

 Krótka fotorelacja z tych dwóch wyjazdowych egzaminów jest zamieszczona poniżej.

P.Praczukowski

Opublikowano: 17 marca 2017 16:33

Kategoria: Kształcenie zawodowe

Zdjęcia:

Wyświetleń: 946

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc
Zaszyfrowany adres tej strony