Wyjazd klasy 2TM na Targi Automaticon 2017 – 14.03.2017r.

  Dnia 14.03.2017r. klasa 2TM z opiekunami, wychowawcą – panią Iwoną Kozłowską i wicedyrektorem – panem Piotrem Praczukowskim, udała się koleją do Warszawy na Targi Automatricon 2017 – targi automatyki, robotyki, elektroniki i pomiarów. Był to nasz pierwszy wyjazd na taką imprezę.

Na miejscu do dyspozycji zwiedzających były 2 duże hale wystawowe w centrum EXPO XXI. Takiego skomasowania elektroniki, automatyki i robotyki dawno nie widzieliśmy. Uczniowie, i opiekunowie również, z zainteresowaniem zwiedzali stoiska wystawowe. W trakcie targów natrafiliśmy na konkurs lutowniczy, w którym, na specjalnie przygotowanych stanowiskach, brało udział kilkudziesięciu uczestników.

Wczesnym popołudniem powróciliśmy do Ciechanowa. 

P.Praczukowski

dodała admin

Opublikowano: 27 marca 2017 17:01

Kategoria: Kształcenie zawodowe

Zdjęcia:

Wyświetleń: 556

Wszelkie prawa zastrzeżone © Zespół Szkół nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie

Realizacja: Superszkolna.pl

  • Zespół Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6, informuje, że ze względów szeroko rozumianego bezpieczeństwa teren jednostki jest monitorowany: każda kondygnacja budynku, wejście do budynku i część chodnika przed wejściem, prawa strona budynku w kierunku boiska. Wejście w oznakowaną strefę objętą systemem monitoringu jest równoznaczne z wyrażeniem zgody przez każdą osobę na przetwarzanie jej danych w zakresie wizerunku i realizowanych czynności, które zostaną zarejestrowane przez kamery systemu monitoringu w Zespole Szkół Nr 3 im. Stanisława Staszica w Ciechanowie ul. Okrzei 6. Osoba, której wizerunek został zarejestrowany w systemie monitoringu ma prawo do uzyskania informacji dotyczących operacji przetwarzania danych jej dotyczących w zakresie: zasad rejestracji i zapisu informacji, sposobów zabezpieczenia informacji, a także możliwości udostępnienia zgromadzonych danych praw i obowiązków podmiotu prowadzącego monitoring praw osób objętyc
Zaszyfrowany adres tej strony